Ana Sayfa Rize Karanfil İnşaat Rize'de Satılık Daire Rize Karanfil İnşaat Referanslar Rize Karanfil İnşaat İletişim
Ziraat Mevkii
Piri Çelebi Mahallesi
Yeniköy Mahallesi
At Meydanı Mahallesi
Gülbahar
Gündoğu Taşlıdere Mahallesi
Müftü Mahallesi
Dağdibi Yolu
 
Rize de Satılık Daireler

Rize de Satılık Daireler gündoğdu taşlıdere

GÜNDOĞDU TAŞLIDERE MAH.

Hakkımızda

karanfilinsaat.com.tr yayında

HABERLER

Hakkımızda

Karanfil İnşaat Hakkında

 Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Karanfil İnşaat1994 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak yüzlerce aileyi daire sahibi yapmıştır.

1994 ten 2004 yılına  kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Karanfil İnşaat, 2004 yılından itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.  2004 yılından itibaren Karanfil İnşaat "Piriçelebi , Yeniköy , Gülbahar ,Bağdatlı ,  bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeler üretmeye başlamıştır.  Bu projeler Karanfil İnşaat'ın Türk insanına sunduğu "yenilikçi yaklaşımın" en somut göstergeleridir.


1994 yılında Yakup KARANFİL tarafından kurulan inşaat şirketi bugün Kuyumculuk, Mücevherat,Gıda,Turizm ve Sanayi alanında da hizmet veren bir şirket olmuştur..

Karanfil İnşaat  köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanmafarklılaşmayenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir..

 

www.karanfilgrup.com | www.karanfilkuyumcu.com

             Copyright 2011 Karanfil Grup